Sitemizden satın almış olduğunuz tüm ürünler için iptal, iade, ve değişim hakkına sahipsiniz.

*İade ve değişim hakkınız ürün elinize geçtikten sonra 14 gündür.

*Abiye ürünlerde iptal, iade ve değişim  hakkınız ürün elinize ulaştıktan sonra 24 saat içersinde kargoya verilmesi şartıyla kabul olunur.

*İade ve değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir.

*İade işlemlerinde satın almış olduğunuz ürün size ücretsiz kargo ile yollanmışsa, ücret iadenizden kargo ücret kesintisi (ayrıca kapıda ödeme ile alınmışşsa kapıda ödeme bedeli) kesintileri yapılarak kalan tutar iade edilir.

*İade etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması gerekmektedir.

*İade işlem süreci ürün veya ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürün veya ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek başlar ve en geç 7 iş günü içinde sonuçlanır.  

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde zogor.com güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme siparişlerde  www.modamixgiyim.com.tr  müşteri hizmetlerinin sipariş teyidiyle
başlar.
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 5 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.- - - Yurtdışı gönderilerde gümrük muayenesine takılan kargoların gümrük ücretleri alıcıya aittir. 

İade Talep Durumlarınıza Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.